Klinika ISCARE

Klinické centrum ISCARE působí v ČR od roku 1994. V rámci plastické chirurgie Vám nabízíme širokou škálu výkonů, které jsou nyní významně rozšířeny o zákroky využívající přístroje VASER Lipo.

Klinika ISCARE má 3 moderní a plně technicky vybavené operační sály, dospávací pokoj a vlastní lůžkovou část. Pokoje jsou jedno a dvojlůžkové. Každý pokoj má WIFI připojení a satelitní televizi.

Primářkou plastické chirurgie klinického centra ISCARE je MUDr. Věra Šatánková. Metodě formování postavy, tzv. liposculpturingu, se věnovala v USA a nyní s 25letou praxí a stovkami spokojených klientů z České republiky a zahraničí (Velká Británie, Německo, USA) je paní primářka Šatánková jediný certifikovaný plastický chirurg v Čechách s odbornou kvalifikací pro liposculpturing. Je nám proto velkou ctí, že její zkušenosti můžeme nabídnout i Vám.

Toto jsou internetové stránky společnosti ISCARE I.V.F. a.s., se sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 04 Praha 7, IČ: 61858366, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2703. Společnost ISCARE I.V.F. a.s. je členem koncernu SynBiol, a.s., řízeného společností SynBiol, a.s., se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 14900, IČ: 26014343, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14742.

CV MUDr. Věry Šatánkové ke stažení ve formátu PDF.