Ultrazvuková liposukce Vaser Lipo

Základní princip klasické liposukce zná snad každý. Tukové buňky jsou plošně odsáty z těla ven.

Ultrazvuková liposukce přístrojem VASER Lipo je vhodná jak pro dámy, tak pro pány.

Pomáhá zbavit se tuku na problematických místech, kde by podobného efektu nemohlo být dosaženo pouhým cvičením.

Použití přístroje VASER Lipo

Při použití přístroje VASER Lipo lékař nejprve
napustí vybranou oblast speciálním roztokem,
který napomáhá rozpuštění tukových buněk.

Následně zavede speciální ultrazvukovou sondu, která oddělí tuk od tkání a nervů a zamezí tak jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze čistý tuk.

Proto je hojení po VASER liposculpturingu rychlejší a skoro bez bolesti. Nedochází k přetrhání vazivových tkání ani k nadměrnému krvácení.

Po rozpuštění je tuk odsáván pomocí malé jehličky s několika dírkami na stranách do přístroje VASER Lipo, kde může být dále zpracován k pozdějšímu využití v případě liposculpturingu.

Výhody VASER ultrazvukové liposukce

Téměř bez bolesti

U klasické liposukce dochází při výkonu k mechanickému porušení tkání a nervů a s tukem tak odchází i velké množství krve. V rámci hojení se tak objevují modřiny a otoky, které mohou trvat i několik týdnů. Výhodou VASER Lipo je minimální narušení vnitřních tkání, protože ultrazvuková metoda odsávání působí pouze na tukové buňky. Hojení je tak rychlejší a téměř bez bolesti.

Bezpečné pro vnitřní tkáně

Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je bezpečnější pro vnitřní tkáně, protože dochází pouze k odběru neporušených tukových buněk. Okolní tkáně a nervy zůstávají neporušeny a nedochází tak ke zbytečnému krvácení a otokům, jako u standardní liposukce. V oblasti ošetření dochází ke zpevnění pokožky a jejímu viditelnému napnutí díky působení ultrazvuku.

Vždy přirozené křivky

U tradičních metod liposukce jsme vystaveni riziku vzniku nerovností a povadlé kůže v oblasti ošetření. Při použití přístroje VASER Lipo se pokožka působením ultrazvuku prokrví a viditelně napne. Nedochází tak k povadlé kůži ani případným nerovnostem. Výsledkem jsou atraktivní a vždy přirozené křivky.

Okamžitě viditelný a trvalý výsledek

Výsledek je viditelný ihned, protože nedochází po operaci k otokům, podlitinám a nerovnostem (jako u standardní liposukce). Významně se tak tedy zkracuje doba rekonvalescence. Výsledek je znatelný již první den po operaci.

Pouze jednodenní hospitalizace

U standardních metod liposukce je doporučen klidový režim 7-10 dní. U nás budete hospitalizováni díky přístroji VASER Lipo jen jeden den a můžete se ihned vrátit k Vašim každodenním aktivitám. Důvodem je minimální narušení vnitřních tkání a nervů po operaci a tím i rychlá rekonvalescence.

Téměř bez bolesti

U klasické liposukce dochází při výkonu k mechanickému porušení tkání a nervů a s tukem tak odchází i velké množství krve. Výhodou VASER Lipo je minimální narušení vnitřních tkání, protože ultrazvuková metoda odsávání působí pouze na tukové buňky. Hojení je tak rychlejší a téměř bez bolesti.

Bezpečné pro vnitřní tkáně

Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je bezpečnější pro vnitřní tkáně, protože dochází pouze k odběru neporušených tukových buněk. Okolní tkáně a nervy zůstávají neporušeny a nedochází tak k zbytečnému krvácení a otokům, jako u standardní liposukce. V oblasti ošetření dochází ke zpevnění pokožky a jejímu viditelnému napnutí díky působení ultrazvuku.

Vždy přirozené křivky

U tradičních metod liposukce jsme vystaveni riziku vzniku nerovností a povadlé kůže v oblasti ošetření. Při použití přístroje VASER Lipo se pokožka působením ultrazvuku prokrví a viditelně napne. Nedochází tak k povadlé kůži ani případným nerovnostem. Výsledkem jsou atraktivní a vždy přirozené křivky.

Při využití přenosu vlastního tuku je velkou výhodou přirozený vhled, díky aplikaci tuku ve vrstvách (pod sval, nad sval a do okolí svalu). Využije se pouze vlastní tuk, který tělo jednoduše přijme a nevystaví se tak riziku nepřijetí cizího tělesa, jako např. při použití implantátů. Současně se zamezí nerovnostem a celkový vzhled vypadá velmi přirozeně.

Okamžitě viditelný a trvalý výsledek

Výsledek je viditelný ihned, protože nedochází po operaci k otokům, podlitinám a nerovnostem (jako u standardní liposukce). Významně se zkracuje doba rekonvalescence. Výsledek je znatelný již v prvních dnech po operaci.

Pouze jednodenní hospitalizace

U standardních metod liposukce je doporučen klidový režim 7-10 dní. U nás budete hospitalizováni díky přístroji VASER Lipo jen jeden den a to i v případě využití transferu vlastního tuku. Následně se můžete ihned vrátit k Vašim každodenním aktivitám. Důvodem je minimální narušení vnitřních tkání a nervů po operaci a tím i rychlá rekonvalescence.

chci se dozvědět více